KAYIT    İLETİŞİM
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün: Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün: Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün: Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün: Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece 2 Gün: Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?
  • Ilgaz
  • Termal
  • Kastamonu
  • Kurşunlu
Ilgaz'da 1 Gece 2 Gün muhteşem bir eğlenceye hazır mısınız?

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ilgaz

Ankara dan Sabah saat 07:00 de KIZILAY dan Kastamonu ya hareket. Yolda vereceğimiz molaların ardından Saat 10:30 sularında tarihi Eski Sümer Uygarlıgı ve Hitit Uygarlıgına uzanan, Milli Mücadele döneminde lojistik anlamda çok önemli yeri bulunan, Kurtuluş Savaşı’nda cepheye en çok asker gönderen, Şapka devriminin gerçekleştiği ile olan Kastamonu ya varıyoruz. İlk olarak şehrin en önemli simgelerinden biri olan Saat kulesini ziyaret ediyoruz. 1885 yılında, Vali Abdurrahman Paşa tarafından yaptırılmış olan yapının, halk arasında sürgün saat olduğuna dair yaşayan bir efsanesi bulunmaktadır. Ardından Kastamonu arkeoloji müzesi ve Türkiye`de ki ilk ve tek olan ŞAPKA MÜZESİNİ ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği Kastamonu Merkez de. Dileyen misafirlerimiz Yöresel Kastamonu Mutfağını tatmak için önerecegimiz restoranta geçebilirler. Yemekten sonra Kastamonu Konak yaşantısını en güzel şekilde yansıtan Etnoğrafya müzesine hareket (Liva paşa Konağı) ediyoruz. Nasrullah kadı camii ziyaretimizden sonra Çekme Helva atölyelerini geziyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Akşamüzeri Kurşunlu da bulunan Termal Otelimize geceleme için hareket ediyoruz. Otelimize varışın ardından Odalarımıza yerleşiyoruz ve Otelin sundugu termal imkanlardan yararlanıyoruz. Akşam yemeği Otelimizde.


2.

Gün
Ilgaz 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Ilgaz Dağı Kayak Merkezine doğru yola çıkıyoruz. Kayak tesislerimize varışımızın ardından Kayak, snowboard, kızak vs yapmak isteyenler hiç zaman kaybetmeden büyük piste çıkıp kayak zevkinin tadını doyasıya çıkarabilirler. Kaymayı bilmeyenler için çok farklı ve eğlenceli, keyif dolu sürprizlerimiz olacak. Hatta iddia ediyoruz bitmesini istemeyeceksiniz. Bu arada saat 13:00 civarı otelde bizler için özel olarak itinalı bir şekilde hazırlanmış (ekstra) öğle yemeğimiz mangalda ekmek arası köfte, sucuk, tavuk yanında meşrubat ve salatadan oluşan bir ziyafet sizleri bekliyor olacak. Yemekten sonra hiç vakit kaybetmeden tekrar pistlere dönüyoruz ve kayak keyfine devam ediyoruz. Ortalama saat 17:30 da Ankara’ya dönmek üzere araçlarımızda toplanıyoruz ve saat 22:00 da Ankara’da oluyoruz.


DAHİL OLANLAR:
• Tur paketli Özel Araçlarımız ile Ulaşım
• Kurşunlu da Termal Otelimizde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama.
• Araç İçi Sıcak Soğuk içecek ikramları
• Ilgaz dağı Milli Park giriş ücreti
• Programda belirtilen Tüm Çevre gezileri
• İlk gün Araç içinde Kahvaltılık İkram ( Sandviç + Çay )
• Tursab zorunlu seyahat sigortası
• Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
• Öğle yemekleri ve otel harici yoldaki yemekler
• Otelde dahil olmak üzere tüm içecekler.
• Müze ören yeri ücretleri
• Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

NOT : İki yetişkin yanında 0-6 Yaş 1 çocuk otel konaklamasında ücretsizdir. Otelde ücretsiz olan çocuklar için 150 TL ulaşım ücreti alınır. 6-12 Yaş çocuklar için yetişkin fiyatı üzerinden ekstra 30 TL İndirim oranı uygulanır. Tek kişi konaklamalarında (sngl) gecelik 90 TL Fiyat farkı uygulanır. Bonus, world, finans bank ve Teb bank kredi kartlarına kişi başı 25 TL karşılığında 4 Taksit yapılmaktadır.

BİLGİ : Araçlarımız katılım durumuna göre 20 – 35 – 47 – 54 kişilik 2016 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

NOT: !! KAYAK DERSİ, PİST KULLANIM BEDELİ VE KAYAK EKİPMANI KİRALAMA ÜCRETLERİNİN FİRMAMIZ İLE HERHANGİ BİR ALAKASI YOKTUR. ÜCRETLER BÖLGEDEKİ İŞLETMELERE ÖDENMEKTEDİR, YAYINLANAN FİYAT TARİFELERİ BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. BÖLGELERDE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR!

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR

• Su geçirmeyen kalın mont

• Güneş gözlüğü

• Su geçirmeyen altı kauçuk bot

• Kar eldiveni, Bere, Atkı

• Power bank

• Şarj kablosu

• Jumbo boy çöp poşeti

• Yedek elbise
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#197
LOKASYON:
Ilgaz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı + 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Diğer   
BULUŞMA:
- 07:30 Kızılay Avm Karşısı Mc Donalds Önü - 07:45 Ulus Atatürk Heykeli - 07:55 Dışkapı Hastanesi - 08:05 Aydınlıkevler Köprüsü - 08:15 Altınpark - 08:25 Furuko Fabrikası - 08:35 Ülker Fabrikası
BİTİŞ:
- Kızılay Avm Karşısı Mc Donalds Önü - Ulus Atatürk Heykeli - Dışkapı Hastanesi - Aydınlıkevler Köprüsü - Altınpark - Furuko Fabrikası - Ülker Fabrikası
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

TARİH VE FİYATLAR

400TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kurşunlu Termal Ilgaz Dağı 1 Gece... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@boray.org
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.