KAYIT    İLETİŞİM

Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı

İYİ SEÇİM!
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz Çıkışlı:
 • Kapadokya
 • Göreme
 • Ihlara Vadisi
 • Ürgüp
 • Uçhisar
 • Devrent Vadisi

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Saray Köy-Güvercinlik Vadisi-Uçhisar-Göreme Panoroma-Çavuşin 1 gün programını görmek için tıklayınız

Saat 07:30`da Atatürk bulvarı üzeri Kızılay avm karşısından hareket ediyoruz Şereflikoçhisar – Aksaray üzerinden Nevşehir – Niğde – Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağ’a borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz il mola yerimiz Tuz Gölü fotoğraf çekimi ve yürüyüş için serbest zaman  daha sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz rehberimizle buluşma ve gezimize başlıyoruz ilk olarak Saray Köy yer altı şehrini geziyoruz gezimizin bitiminde Öğle yemeği için Güvercinlik Vadisine hareket ediyoruz vadide fotoğraf molası ve öğle yemeği için serbest zaman daha sonrasında Onx taş atölyesine hareket ediyoruz taşlar hakkında bilgi alıyoruz alış veriş için serbest zaman ve Uç hisar Kale altında fotoğraf çekimi  sonrasında Göreme panorama muhteşem bir manzara sizleri bekliyor serbest zaman sonrasında  Çavuş in çanak çömlek atölyesi ve çömlek show alışveriş için serbest zaman daha sonra Dervent vadisine hareket ediyoruz Dervent vadisinin doğal olarak olmuş bir çok şekiller sizi bekliyor fotoğraf molasından sonra diğer bir durağımız olan kuruyemişi meşhur olduğu için en taze kuruyemişleri barındıran yöresel bir işletmede kısa bir süre molamızı verip alışverişimizi yaptıktan sonra aracımıza geçiyor ve Kızıl vadiye hareket muhteşem bir manzara sizleri bekliyor serbest zamanımızın ardından sonra Üç güzellere hareket havanın açık olması durumunda Erciyes dağını görebilir ve fotoğrafını çekebilirsiniz ve otelimize hareket konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.

Gün
Ihlara Vadisi 2 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz sabah  erken saatte balon seyri yapmak isteyen misafirlerimizle otelden hareket (ekstra) muhteşem bir görsel sizleri bekliyor fotoğraf ve video çekimi için serbest zaman daha sonra otelimize dönüş ve alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Melen diz Çayının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerininde bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaç altı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz ve öğle yemeği (Ekstra) serbest zaman sonrasında gezimizin son noktası olan Selimiye Manastırını gezdikten sonra keyif dolu gezimizi artık sonlandırıyoruz Aksaray, Şereflikoçhisar güzergâhından Ankara’ya hareket ederek 23:30 civarı Ankara’ya varışımız gerçekleşiyor. Bir Başka Boray Tour gezisinde buluşmak üzere vedalaşma.

DAHİL OLANLAR:
• 3*-4* Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
• Tur Paketli araçlar İle Ulaşım
• Araç İçi içecek ikramları
• 1. Gün Araçta ( Sandviç + Meyve Suyu)
• 2. Gün Otelde Kahvaltı Açık Büfe
• 1. Gün Akşam Yemeği
• 2 Gün Profesyonel Kokartlı Rehber İle Çevre Gezileri
• Boray Tour animasyon ve refakat hizmetleri
• Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
• Balon Turu
• Türk Gecesi
• Öğlen yemekleri
• Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
• Tüm Özel Harcamalar
• Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
• Müze, Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Aşk Vadisi Giriş Ücreti Balon Seyri Turu

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

BİLGİ : Araçlarımız katılım durumuna göre 18 – 27 – 31 – 46 – 54 kişilik 2016 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar.

NOT : Yukarıda belirtilen fiyatlandırma kişi başı olarak belirlenmiş fiyatlardır. Gruplarınız için acentamızın operasyon departmanıyla görüşerek özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İPTAL İADE KOŞULLARI : Tur hareketinden 1 gün önceye kadar mücbir sebepler doğrultusunda acentanın değişiklik, iptal iade yapma hakkı saklıdır. Acentanın organizasyonu iptal etme durumunda misafire iade süreci şu şekilde gerçekleşmektedir; Nakit ve Havale ödemelerinde 3-7 işgünü, Kredi kartı ödemelerinde 7-12 işgünü şeklinde. Kredi kartı iadelerinde acenta bankaya pos slibi ile müracat eder ve süreç esnasında tek muhattap bankanız olur. Konuyla alakalı anlayışınızdan ötürü şimdiden teşekkür ederiz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#288
LOKASYON:
Kapadokya
YEMEK:
OTELDE 1 SABAH KAHVALTIS VE 1 AKŞAM YEMEĞİ ve ARAÇTA SABAH KAHVALTISI LUNCH PAKET(sandeviç,topkek,meyve suyu)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:30 Kızılay Avm Karşısı 07:40 Milli Kütüphane 07:45 Ufuk Üniversitesi Hatanesi 07:50 Tarus Avm 07:55 Dikmen Kavşağı 08:05 Gölbaşı Makro Market
BİTİŞ:
Gölbaşı Makro Market-Dikmen Kavşağı-Tarus Avm-Ufuk Üniversitesi Hatanesi- Milli Kütüphane -Kızılay Avm Karşısı
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

TARİH VE FİYATLAR

3.990TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya 1 Gece 2 Gün Gündüz... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.