KAYIT    İLETİŞİM

Hakkımızda


Gezen Ankara Turizm Seyahat Acentası Kültür Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliğine (TÜRSAB) Bağlı A grubu 10931 Belge Numarası ile Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.Kaliteyi ve güvenilir hizmeti arayan herkesin ilk adresi olmak vizyonuyla 1995 yilinda yola çikan ve sektörde 25 senelik tecrübeli yönetimi ile BORAY TOURISM & ORGANIZATION, sizlerin destegi ile 25'yaşinda. Boray Organizasyon seyahat acentası yurt içi yurt dışı Charter uçak biletleri, Hava limanı operasyon, yer hizmetleri, rusya, ukrayna incomıng hizmetleri, kongre, seminer, toplantı, konser, sanatçı, gezi organizasyon, kültür turları, yatçılık, dagcılık, sigorta işlemleri, vize islemleri, au-pairlik ve dil okullari alanlarinda faaliyet göstermektedir. BORAY HAVACILIK, İSTANBUL, ANTALYA, İZMİR, BODRUM, DALAMAN, TRABZON, KAYSERİ, KONYA, ADANA ve ANKARA çıkışlı Touristic Charter uçuşlarla dünyanın heryerine en ekonomik Uçak biletleri bir telefonla adresinize teslim edilmektedir. Ankara Merkezli 2 ayri ofiste tecrübeli ve güleryüzlü profosyonel personelleri ile teknolojinin tüm olanaklarini müsterilerinin hizmetine açan Boray Havacılık; kalite, güven, tüketici haklari ve en önemlisi de müsteri memnuniyetini prensip edinmistir.

BİZİ NEDEN Mİ TERCİH ETMELİSİNİZ!!!

*Biz sadece müşteri haklarını koruyan,müşteri isteklerine en sağlıklı bilgili ve hızlı şekilde cevap veren bir acentayız
Önceliğimiz para kazanmak değil müşterilerimizi kazanmaktır ve bunu yılların tecrübesiyle birleştirip en iyi hizmeti sunmak ve geniş bir aile kurmaktır.
Ve biliyoruz ki senede belki sadece bir defa tatil imkanınız var bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsunuz bizler tatilin lüks değil ihtiyaç olduğununun bilincine daha evlerimizde anne ve babalarımızın yogun ıs tempolarından sıkılıp yorulmasıyla bunların bılıncınde olarak işimize başlıyoruz ve sizleri kendi yerimize ailemizin yerine koyarak tavsiyelerde bulunup en iyi hizmeti almanızı sağlamak için çalışıyoruz.
**En önemlisi gitmek istediğniz yere sizden önce gidip tarihi kültürel görsel birikimi hafızamıza alıp siz gitmeden gerekli bilgileri veriyoruz.
*Önce biz o yörenin yöresel lezzetlerinin tadına varıyoruz ve tadını damağımızda bırakıyoruz ki size ballandıra ballandıra anlatalım diye..:)
*Önce biz o yörenin gezilecek görülecek tarihi turistik eğlence mekanlarını öğreniyoruz ve size tavsiyelerde bulunuyoruz.
*Ege-Akdeniz destinasyonlarında önce biz sezon başlamadan otelleri geziyoruz konaklama yapıyoruz otel yıyeceklerınden tadıyoruz personellerını takıp edıyoruz ve bız memnun kaldıysak sıze tavsıye edıyoruz.
*Kültur turları destinasyonlarında rehberlik eğitimleri alıp yeterlı bılgı bırımıne sahıp olduktan sonra sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz.
*Yurtdışı destinasyonlarında gideceğiniz ülkenin hava durumu,en yaygın konuşulan dilleri,para birimi,gezilecek görülecek yerleri,damak tadınıza uygun lezzetlerin nerelerde oldugu,hangi ülkeye ne zaman gideceğinizi biz biliyoruz sizinde bilmenizi sağlıyoruz.
*Belirli tur operatörlerine bağlı kalmaksızın önce sizden isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğrenip,sonra o ayrıntıları birleştiriyoruz ve ortaya kaliteli,güvenilir bir program çıkarıyoruz.
*Kültur turlarında nerede ne yenir?
Nereler gezilir görülür?
Hangi otel kaliteli konforlu temizdir?
Bu soruların cevapları bizde..

Boray Tour olarak ;

*Bilgiliyiz. 
*Tecrübeliyiz
*Güler yüzlüyüz
*işimizi seviyoruz
*İlgiliyiz
*Pratiğiz
*İnsan ilişkilerimiz kuvvetli
*Rehberlik hizmeti henüz gideceğiniz yere gitmeden başlar ve yeterli donanıma sahip olursunuz.

      Bireysel Hizmetlerimiz;
· Otel ve Tatil Köyleri Rezervasyonları
· Havayolu, Denizyolu Ulaşım Hizmetleri
· Kültür Turları · Mavi Yolculuk
· Yurtiçi ve Yurtdışı Paket Tur Rezervasyonları
· Kayak Turları
· Günübirlik Turlar
· Konaklamalı Turlar
· Özel Grup Turları
· Termal Tesis Rezervasyonları
· Araç Kiralama

       Kurumsal Hizmetlerimiz;
· Kurumsal Toplantı Organizasyonları
· Kongre, Seminer, Sempozyum, Konferans
· Eğitim Toplantıları
· Yönetici Seyahat Servisleri
· Dış Hat Uçak Biletleri
· İç Hat Uçak Biletleri
· Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları
· Fuar Seyahatleri
· Motivasyon ve Teşvik Gezileri
· Grup Organizasyonları
· Okul Turları
· Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları

Bu yazılanların hepsi boray'a daha önce geçerken uğrayıp sonra birdaha bırakamayan misafirlerimizin,boray sınırlarına bir kere gelip sonra devamlılık sağlayan misafirlerimizin, borayı bilerek gelen misafirlerimizin yorumlarıyla görüşleriyle sabittir. Eğer sizde özel olduğunuzu ve tatile gitmeden önce tecrübeli,güleryüzlü kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız tercihinizi artık biliyorsunuz.Hepinizi bekliyor bu kadar uzunca yazılanları sıkılmadan okuduğunuz için teşekkürlerimi iletiyorum.
BİZİ TERCİH EDEN HERKESE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ.


YÖNETİM KURULU BAŞKANI.
     Bora DİŞBUDAK
İLETİŞİM

[email protected]
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.