KAYIT    İLETİŞİM
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali Karadeniz Batum Turu:
 • Yöresel Lezzetler
 • Festival
 • Yaylalar
 • Batum
 • Karadeniz
 • Doğa Gezisi

15. AYDER YAYLASI KARDAN ADAM FESTİVALİ VE KARADENİZ BATUM TURU 2 GECE 3 GÜN

 BATUM - GANİO KALESİ - MERYEM ANA KLİSESİ - POSEIDON ANITI - MEDEA HEYKELİ - AYDER YAYLASI - FIRTINA VADİSİ - ÇAMLI HEMŞİN KÖYÜ - KARDAN ADAM FESTİVALİ - D.J. PERFORMANS - YÖRESEL EĞLENCELER - HORON - SINIRSIZ EĞLENCE
BATUM VE AYDER YAYLASI KONAKLAMALI

TUR TARİHLERİ ; 27-28-29 OCAK 2023

KİŞİ BAŞI 2250 ₺

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

26/01/2023 22:00’da Kızılay satış ofisimiz Atatürk Bulvarı Mc Donald’s önünden aracımız hareket ediyor. Diğer duraklarımızda misafirlerimizi aldıktan sonra keyifli yolculuğumuz başlıyor. Gerekli molaları verdikten sonra, Sabah erken saatlerde Batum girişine ulaşmış oluyoruz. 

27/01/2023 Ganio Kalesi- Meryem Ana Klisesi - Posedion Anıtı - Medea heykeli Gürcistan Batum Turumuz için Sarp sınır kapısındaki giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar tarafından kullanılan Ganio Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Batum şehir merkezine devam ederken Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına kadar devam eden Çoruh nehrini görüyoruz. Batum şehir merkezine gelerek tarihi Meryem Ana katedral kilisesi, tarihi Orta Camii’, Posedion Anıtı, tiyatro binası, Medea heykeli, Ali-nino heykeli, Alfabe Kulesi ve meşhur Dönme Dolabı, İzmir Saat Kulesi’ni ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanı gezilerimizi yapıp alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum turumuzu tamamlıyor ve otelimize geçiyoruz.Konaklama: Batum

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

28/1/2023 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan dünyadaki cennet doğu karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. İlk olarak Rize’nin simgesi haline gelen Ayder yaylasına ulaşıp keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Burada rehberimizden alacağımız bilgiler sonrasında tüm günümüzü yayladaki şenliklere ayırıyoruz. 14. Kardan Adam Festivali kapsamında yapılan etkinliklere katılıyoruz. Karlar üzerine kurulan sahnede yöresel sanatçıların vereceği konsere eşlik ediyoruz. Yaylanın her köşesinde çalan tulum eşliğinde karlar üzerinde horon oynamayı da unutmuyoruz. Dileyen misafirlerimiz kardan adam yapma yarışması ve festivalin en çok tercih edilen aktivitelerinden birisi olan ve özel olarak oluşturulmuş kayak pistinde şişme deniz botu, çamaşır leğeni, naylon torba, yüzme simidi, lastik şambrel ile karda kayabilirler. Burada geçirdiğimiz tüm gün boyunca birbirinden güzel anlara eşlik edip, ölümsüzleştirdikten sonra tekrar otelimize dönüyoruz.

3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

29/1/2023 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Karadenizin simgesi haline gelen Sürmene’de bulunan çay fabrikasına gelerek çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelene dek izlediği süreci gıda mühendisimizden alacağımız bilgiler ile yerinde görerek öğreniyor, çaylarımızı yudumluyoruz. Ardından dileyen misafirlerimizin hediyelik çay alışverişlerini yapabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Çay fabrikası gezimizin ardından Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene bıçağı atölyesine gidiyoruz. Ustasından alacağımız bilgiler sonrası alışverişimizi tamamlayıp ardından Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bir başka Boray Tour etkinliğinde görüşmek üzere..

DAHİL OLANLAR:
Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
Belirtilen Otellerde 2 Gece Konaklama
2 Öğün Sabah Kahvaltıları
1 Öğün Akşam Yemekleri
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası
Boray Tour Refakat Hizmeti
Araç İçi İkramlar
Milli Park Giriş Ücreti
Zorunlu Seyahat Sigorta

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
1. Gün Sabah Kahvaltısı
Öğlen Yemekleri
Yayla Programı ( Zilkale,Şenyuva Köyü, Palavüt Şelalesi)
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

BİLGİ : Araçlarımız katılım durumuna göre 18 – 27 – 31 – 46 – 54 kişilik 2016 model ve üzeri tam donanıma sahip tur paketli araçlardır. Hiçbir misafirimize tura çıkacağı gün araçta oturacağı koltukla ilgili firmamız garanti vermemektedir. Koltukları rezervasyon sistemimiz turdan 1 gün önce otomatik belirler ve sizlere konuyla ilgili seyahat danışmanlarımız mutlak dönüş yapar

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR

• Güneş / kar gözlüğü

• Sırt çantası

• Fener

• Şapka

• Güneş kremi

• Su matarası

• Powerbank

• Şarj kablosu

• Fotoğraf Makinası

• Yedek elbise, yağmurluk

• Yürüyüş ayakkabısı


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#264
LOKASYON:
Karadeniz
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

TARİH VE FİYATLAR

2.250TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ayder Yaylası Kardan Adam Festivali... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@boray.org
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.