KAYIT    İLETİŞİM

1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu

EN İYİ FİYAT
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş Turu:
 • Batum, Gürcistan
 • Karadeniz
 • Elektronik Eşya Alışveriş Fırsatı
 • Yeşil ve Doğa
 • Rize
 • Çamlıhemşin

ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ VE BATUM ALIŞVERİŞ TURU 1 GECE 2 GÜN

BATUM,POSEIDON HEYKELİ,MEDEA ANITI,PIAZZA MEYDANI,BATUM SAHİLİ,ST.NICHOLAS KİLİSESİ,GONIO KALESİ(PANORAMİK),ALFABE KULESİ,ALİ VE NİNO HEYKELİ,RİZE ÇAMLIHEMŞİN,FIRTINA VADİSİ,AYDER YAYLASI,TANTANA ŞELALESİ,TARİHİ TAŞKEMER KÖPRÜSÜ

KİŞİ BAŞI FİYAT 3.000₺

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON ;
444 9 927
0532 472 58 41
0541 311 30 01


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Batum 1 gün programını görmek için tıklayınız

Cuma Gece 19:00 Yola çıkış.

Açık Büfe Kahvaltı Ardından(Ekstra) Gürcistan / Batum giriş ardından Zommer ve I plus Apple City gibi noktalardan Telefon Alışverişine Başlayıp Ardından Turumuza Start Veriyoruz. Poseidon Heykeli, Medea Anıtı, Piazza Meydanı Batum Sahili, St. Nicholas Kilisesi, Gonio Kalesi (Panoramik),Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli Tekne Turu (katılım zorunlu değil 150₺),

Batum Turumuzu Bitirip Sarp Sınır Kapısına Hareket Ediyoruz. (Batum’dan Aldığımız Elektronik Eşyalar İçin Sarp Sınır Gümrük Kapısında Vergi İadesine Başvuru Yapıyoruz.) Daha Sonra Türkiye Sınırlarında Sarp / Peronti / Terzioğlu vb Otelimize geçiyoruz konaklama ve akşam yemeği açık büfe otelimizde.


2.

Gün
Karadeniz 2 gün programını görmek için tıklayınız

Açık Büfe Kahvaltı Ardından Rize Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Ziplayn / Rafting / Çay Kahve Molası, Rize Bezi Fabrikası, Ayder Yaylası, Mücitin Yeri, Doğal Alabalık Tesisi, Tantana Şelalesi, Tarihi Taş Kemer Köprü, Çay Fabrikası, Sürmene Bıçak Fabrikası, Dillioğlu Yöresel Market Alışveriş Molamızın Ardından Karadeniz Turunu tamamlayarak siz değerli Boray Tour misafirlerini aldığımız noktalara bırakmak üzere dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir Sonraki BorayTour Gezisinde Buluşmak Dileği İle Vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
1 Gece Konaklama
Milli Park Girişleri
1 Sabah Kahvaltısı Araçda ( Lunch Box )
1 Sabah Kahvaltısı Açık Büfe Otelde
1 Aksam Yemeği Acık Büfe Otelde
Program Dâhilindeki Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1618 No'lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Hizmet Danışmanlığı
A Grubu Seyahat Acentesi Güvencesi
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

HARİÇ OLANLAR:
Yurt Dışı Çıkış Harcı 150₺
Batum Transfer 250₺
1.Gün Sabah Kahvaltısı
Otelde Alınan Ekstra Hizmetler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

DİKKAT

Batuma geçebilmek için konuklarımızın yeni tip kimliğe ya da pasaporta ihtiyacı vardır, bunlar haricinde hiçbir kimlik ile geçiş sağlayamazlar.

18 yaş altı kişilerin yanlarında anne babaları veya noterden alınmış izinleri olmadığı takdirde Batum'a geçiş yapamazlar.

Fotoğrafsız kimlikler ile geçiş yapılamaz.

Batum'a geçiş yapamayan konuklarımızın Hopa da veya Sarp Sınır Kapısında grubumuzun Batum'dan dönüşünü etkinlik olmadan beklemek durumunda kalırlar.

Tahmini Varış Saati Batum!a : Cumartesi Sabah Saat 06:00TELEFON KAYIT İŞLEMİ YAPACAK MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE

Batum giriş çıkışlarda PASAPORT zorunluluğu aramıyor kimlikle giriş çıkış yapabilirsiniz...

Telefon kaydetme işlemini çıkış yaptıktan sonra yapabilirsiniz ( telefonunuzun yanınızda olmasına gerek yoktur) E devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.TELEFON ALACAK MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATE

Telefonlar 2 Yıl Garantilidir...

Apple Mağazalarından Alınmaktadır.

TL / DOLAR / EURO vs Lari para birimine çevirerek alabilirsiniz. ( Hemen Hemen Her Noktada Cahange Ofisleri Mevcut )KREDI KARTI GEÇERLİDİR

Tur bittikten sonra Gürcistan sınırına geçiyoruz 16:00 gibi sınır ile Türk Gümrüğü arasında tax free yani (vergi iadesi, %11.5 telefona verdiğiniz miktarın) sırasına giriyorsunuz. Vergi iadesini alıyoruz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#269
LOKASYON:
KARADENİZ BATUM (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
OTELDE 1 SABAH KAHVALTIS VE 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Avm Karşısı - Ulus Heykel - Dışkapı Hastanesi - Mamak Köprüsü - Kayaş Kavşağı Ankara Çıkışı
BİTİŞ:
Kayaş Kavşağı - Mamak Köprü - Dış Kapı - Ulus Heykel - Kızılay Avm Karşısı
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

TARİH VE FİYATLAR

3.000TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Gece 2 Gün Karadeniz Batum Alışveriş... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@boray.org
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.