KAYIT    İLETİŞİM

2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu

VİZESİZ
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • 2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi Kayak Turu:
 • Kış Sporları
 • Kayak Merkezi
 • Snowboard
 • Kayak Eğitimi
 • Yöresel Lezzetler
 • Refakat Hizmeti

HER HAFTA ANKARA ÇIKIŞLI GÜRCİSTAN BATUM & GODERDZİ KAYAK TURU
2 GECE OTEL KONAKLAMASI 3 TAM GÜN

KİŞİ BAŞI KATILIM FİYATI 5.950₺

BİLGİ VE REZERVASYON;
444 9 927
0312 311 30 01
0541 311 30 01

Gürcistan-Acara Özerk Cumhuriyetinin yeni kayak merkezi Goderdzi Kayak ve Dinlenme tesisi 5 Aralık 2015 tarihinde hizmete girmiş ve 2350 metre uzunluğunda teleferik sistemine sahip olan tesiste 8,5 km. uzunluğunda kayak pisti mevcuttur dünyanın 5.büyük pistidir. Batum’dan uzaklığı yaklaşık iki saat olan tesisin kar  kalınlığı 2,5 m bulmaktadır oldukça şaşırtıcı düzeydedir. Ülkemizde Kaçkar dağlarının kar almaya başladığı dönemde bu bölgede kar almaya başlamaktadır

“Goderdzi” Kayak Tatil Beldesinde, diğer kayak merkezleri gibi konuklar halatların tadını çıkarabilirler. Yönetmeliğe göre gondollara aynı anda sadece 3 kişinin girmesine izin veriliyor. Tesis bu aşamada Babel ve Gondola halatlarını çalıştırmaktadır.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Gürcistan /Goderdzi 1 gün programını görmek için tıklayınız

Perşembe Akşam Çıkış 21:00’da Kızılay satış ofisimiz Atatürk Bulvarı Mc Donald’s önünden aracımız hareket ediyor. Diğer duraklarımızda misafirlerimizi aldıktan sonra keyifli yolculuğumuz başlıyor. Gerekli molaları verdikten sonra, Sabah erken saatlerde Batum girişine ulaşmış oluyoruz.

1.Gün Sarp sınır kapısındaki giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde Gürcistan tarafında bizi bekleyen araçlarımızda yerlerimizi alıyoruz araçlarımız 10 kişilik turizm paketli araçlarla sağlanacaktır büyük araçlar kayak merkezine transfer yapılmamaktadır yolculuğumuz yaklaşık 2 saat sürecektir muhteşem manzaralar eşliğinde daha sonra Goderdzi' kayak merkezine varış odalarımıza giriş saatimiz saat 14:00 başlayacaktır dileyen misafirlerimiz karın keyfiniz çıkartmak için bölgeyi keşfete bilir veya kayak ekipmanlarını alarak kaymaya  başlayabilirsiniz dileyen misafirlerimizde odalarına geçip istirahat edebilir. Akşam yemeğimiz otelde(Set Menü).Konaklama: İre Hotel 5* veya Ambrassodor Hotel 5*

2.

Gün
Gürcistan /Goderdzi 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından zirvede gün boyunca kayak, snowboard, teleferik keyfi yapabilir, yada karda çeşitli aktiviteler eşliğinde eğlenebilirsiniz.Akşam yemeğimiz otelde (Set Menü)Konaklama: İre Hotel 5* veya Ambrassodor Hotel 5*

3.

Gün
Goderdzi /Batum/Karadeniz 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından saat 11:00 de otelimizden ayrılarak Batum merkeze hareket ediyoruz yaklaşık 2 saat sürecek olan yolculumuzun ardım Batum merkeze varıyoruz ve sırasıyla  Poseidon Heykeli, Medea Anıtı, Piazza Meydanı Batum Sahili, St. Nicholas Kilisesi, Gonio Kalesi (Panoramik),Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli gezilerimizin ardından Sarp sınır kapısına geçiyoruz ve Türkiye tarafında bizi, bekleyen aracımızdan yerimiz aldıktan sonra İlk olarak Rize Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Zipline / Rafting / Çay Kahve Molası, Rize Bezi Fabrikası, Çay Fabrikası, Sürmene Bıçak Fabrikası, Yöresel Market Alışveriş Molamızın Ardından Karadeniz Turunu tamamlayarak siz değerli Boray Tour misafirlerini aynı rota üzeri aldığımız noktalara bırakmak üzere dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Ankara’ya ortalama varış saatimiz Pazartesi günü ortalama 07:30/08:30 civarıdır. . Bir başka programda görüşene dek esenlikler sizlerin olsun.

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
2 Gece Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı Araçta ( Lunch Box )
2 Sabah Kahvaltısı Açık Büfe Otelde
2 Aksam Yemeği (Set Menü) Otelde
Program Dâhilindeki Tüm Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1618 No'lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Hizmet Danışmanlığı
A Grubu Seyahat Acentesi Güvencesi
Sınırsız Güleryüz ve Eğlence

HARİÇ OLANLAR:
Yurt Dışı Çıkış Harcı 150₺
Batum Transfer 400₺
1.Gün Sabah Kahvaltısı
Otelde Alınan Ekstra Hizmetler
Telesiyej, Teleferik Ücretleri
Kayak, Snowbord,Kızak ve Kayak Ekimanları
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

DİKKAT DİKKAT !

Batum'a geçebilmek için konuklarımızın yeni tip kimliğe ya da pasaporta ihtiyacı vardır, bunlar haricinde hiçbir kimlik ile geçiş sağlayamazlar.
18 yaş altı kişilerin yanlarında anne babaları veya noterden alınmış izinleri (Muafakat Name) olmadığı takdirde Batum'a geçiş yapamazlar.
18 yaş altı misafirlerin Club ve Casino'ya girişleri kesinlikle yasaktır.

ÖNEMLİ NOT : Türkiye ve Gürcistan içerisindeki tüm hareket saatleri ortalama saatlerdir. Yol, trafik, kalabalık, bazı istenmeyen olumsuzluklar, Gürcistan gümrük kapısındaki yoğunluk ve mücbir sebepler'den kaynaklı değişiklik ve gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlar ''Seyahat Acentasını'' bağlayıcı sebepler olmayıp saatler değişkenlik gösterebilir. Konuyla ilgili hassasiyet rica eder bilgilerinize ÖNEMLE sunarız !!!


Fotoğrafsız kimlikler ile geçiş yapılamaz bebek ve çocuklar içinde kimlikte fotoğraf şartı var.
Kimlikte deforme, Çipsiz kimlik, Kartın üzerinde çatlak, Resimde bulanıklık, Eski resim kullanımı vs.. gümrük kapısı geçişinde sorun teşkil eder.
Yabancı uyruklu misafirlerin Batum girişlerinde vize ihtiyacı olabilir. Bunun kontrolünü bağlı olduğu elçiliklerden öğrenip vize işlemlerini tamamlayarak programa katılması gerekmektedir. Acentemiz vizeyle alakalı durumlarda sorumluluk kabul etmez.
Batum'a geçiş yapamayan konuklarımızın Hopa da veya Sarp Sınır Kapısında grubumuzun Batum'dan dönüşünü etkinlik olmadan beklemek durumunda kalırlar.

Tahmini Varış Saati Batuma : Sabah Saat 08:00

TELEFON KAYIT İŞLEMİ YAPACAK MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATİNE

Batum giriş çıkışlarda PASAPORT zorunluluğu aramıyor kimlikle giriş çıkış yapabilirsiniz...
Telefon kaydetme işlemini çıkış yaptıktan sonra yapabilirsiniz ( telefonunuzun yanınızda olmasına gerek yoktur) E devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TELEFON ALACAK MİSAFİRLERİMİZİN DİKKATE
Telefonlar 2 Yıl Garantilidir...
Apple Mağazalarından Alınmaktadır.
TL / DOLAR / EURO vs Lari para birimine çevirerek alabilirsiniz. ( Hemen Hemen Her Noktada Cahange Ofisleri Mevcut )
KREDI KARTI GEÇERLİDİR
Tur bittikten sonra Gürcistan sınırına geçiyoruz 16:00 gibi sınır ile Türk Gümrüğü arasında tax free yani (vergi iadesi, %11.5 telefona verdiğiniz miktarın) sırasına giriyorsunuz. Vergi iadesini alıyoruz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#296
LOKASYON:
Gürcistan /Goderdzi /Batum/Karadeniz
YEMEK:
OTELDE 2 SABAH KAHVALTIS VE 2 AKŞAM YEMEĞİ ve ARAÇTA SABAH KAHVALTISI LUNCH PAKET(sandeviç,topkek,meyve suyu)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Avm Karşısı - Ulus Heykel - Dışkapı Hastanesi - Mamak Köprüsü - Kayaş Kavşağı Ankara Çıkışı
BİTİŞ:
Kayaş Kavşağı - Mamak Köprü - Dış Kapı - Ulus Heykel - Kızılay Avm Karşısı
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
150 TL
Batum Yurtdışı Çıkış Harcı (Karadeniz Batum Turu )
350 TL
Batum Transfer Ücreti (Karadeniz Batum Turu )

TARİH VE FİYATLAR

5.950TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2 Gece 3 Gün Gürcistan Batum Goderdzi... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@boray.org
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.