KAYIT    İLETİŞİM
SİZE ÖZEL
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün:
 • Batum
 • Tiflis
 • Casino
 • Alışveriş
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • Vizesiz Yutrdışı Turu

HER HAFTA ANKARA ÇIKIŞLI GÜRCİSTAN BATUM & TİFLİS TURU
 2 GECE OTEL KONAKLAMASI 3 TAM GÜN
KİŞİ BAŞI KATILIM FİYATI 6.000₺

BATUM - POSEIDON HEYKELİ - MEDEA ANITI - PIAZZA MEYDANI - BATUM SAHİLİ - ST.NICHOLAS KİLİSESİ - GONIO KALESİ (panoramik) - ALFABE KULESİ - ALİ VE NİNO HEYKELİ - TİFLİS - KARTİLİS DEDA - NARİKALA KALESİ - SÜLFÜR BANYOLARI - ABANOTUBANİ ŞELALESİ - CUMA CAMİİ - METEKHİ KİLİSESİ - SAMEBA KATEDRALİ - RUSTAVELİ BULVARI - ÖZGÜRLÜK MEYDANI - ANTİKACILAR PAZARI
BİLGİ VE REZERVASYON; 
444 9 927 
0312 311 30 01
0541 311 30 01


HAREKET NOKTALARI ;

19:00 Kızılay Atatürk Bulvarı Boray Tour Ankara Satış Ofisi önü
21.00 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Çorum yönü 
01.00 Samsun Canik Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü önü 
03.00 Ordu Üniversitesi önü

GÜRCİSTAN GEZİSİ İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER ;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları yeni çipli kimlikle Gürcistan’a vizesiz ve pasaportsuz, doğrudan seyahat edebilmektedir. Yeni çipli kimlik kartlarının seyahat belgesi olarak kullanılabilmesi için bebek ve çocuk yolcular dahil olmak üzere, kimlik üzerinde fotoğraf zorunluluğu bulunmaktadır.
Yeni kimlik kartı ve pasaport haricinde ehliyet vb. Kartlar ayrıca yeni kimlik başvuru esnasında verilen geçici kimliklerle geçiş sağlanamamaktadır. Üçüncü ülkelerden Türkiye veya Gürcistan’a gelişlerde pasaport kullanımı zorunludur. Türkiye dışında başka bir ülke (Örneğin komşu ülkelerden Azerbaycan, Ermenistan ve Rusya) üzerinden Azerbaycan’a giriş yapacak Türkiye Vatandaşları sadece Pasaportla vizesiz giriş yapabilir. Yeni evli olup, soyadı değişim başvurusunda bulunan ve yeni kimliği henüz eline geçmemiş olanlar için geçiş gümrük memuru inisiyatifindedir. 7 yaşını doldurmamış olan çocuklar yurt dışı çıkış harcından muaftırlar.
Pasaport ile giriş yapanların pasaportların eski ve yırtık olmaması ayrıca geçen misafirlerin üzerinde ilaç bulunmaması, ilaç kullanan misafirlerin mutlaka yanlarında Gürcüceye çevrilmiş raporları bulunması gerekmektedir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

ANKARA - HOPA - BATUM
Perşembe Akşamı 19:00' da Kızılay Atatürk Bulvarı No:83  Boray Tour Ankara satış ofisimiz önünden hareketimiz gerçekleşiyor. Yol Güzergahımız Kırıkkale, Çorum, Samsun ve Giresun istikametinde devam etmektedir. ( Bu şehirlerde belirlenen noktalardan katılımcı alımı yapılabilir ) Yolculuk esnasında gerekli ikramlar ve molalar ardından sabah erken saatlerde Hopa sarp sınır kapısına varış.

2.

Gün
Gürcistan 2 gün programını görmek için tıklayınız

BATUM
Sabah Sarp sınır kapısından geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra turumuz başlıyor ;  Poseidon Heykeli, Medea Anıtı, Piazza Meydanı Batum Sahili, St. Nicholas Kilisesi, Gonio Kalesi (panoramik),Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli Tekne Turu (katılım zorunlu değil 150₺), gezilerimizin ardından programımızı tamamlayarak Batum' daki otelemize yerleşiyoruz akşam yemeği otelimizde. (gece organizasyonları ve eğlencelerine katılmak isteyen misafirlerimiz için rehberlerimiz gerekli organizasyonları talep halinde düzenlemektedir.)

3.

Gün
Gürcistan 3 gün programını görmek için tıklayınız

BATUM - TİFLİS
Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından tiflis gezimiz için yola cıkıyoruz ve turumuza başlıyoruz Kura nehrinin her iki yakasında kalan Tiflis şehrinde ilk durağımız Hz. İsa'nın 2000. yaşına itahfen 2004 yılında tamamlanan Dünyanın en büyük dini yapılarından biri olan Sameba Katedralini ziyaret ediyoruz Metekhi köprüsünün yanından bulunan Rika parkta teleferiğe binerek Gürcülerin Annesi olarak bilinen Kartlis Deda heykelini görüyoruz bundan sonra yaya olarak şehirde bulvar gezisine başlıyoruz ve sırasıyla Narikala Kalesi görüyoruz, eski Tiflisin içinden geçerek Cuma Camii, Abanotubani Şelalesi, Sülfür Banyoları(Hamamları), Metekhi Kilisesi görerek şehrin en büyük barlar sokağı olan Jarden caddesine gezdikten sonra aracımıza binip daha sonra ismini ünlü şair Şota Rustaveli den alan şehrin en modern caddelerinden birini yürüyerek gezmeye başlıyoruz gezimiz esnasında Özgürlük Meydanını, Eski Sovyet Mimarisi ile şekillenmiş eşsiz Tiflis caddelerini geçiyoruz.Bu aradaki serbest zaman içerisinde dileyen misarfilerimiz 1966 yılında inşa edilen Dünyanın en eski metrolarından olan Tiflis Metrosunu ziyaret edebilir,çeşiti mağazalardan alışveriş yapabilir ve fotoğraf çekilebilirler. Ardından aracımıza hareket ediyoruz.

4.

Gün
Gürcistan 4 gün programını görmek için tıklayınız

TİFLİS - ANKARA
Sabah kahvaltımızı aldıktan Sonra otelimizden çıkışımızı gerçekleştirip gezimize Gürcistan'ın tarihi sembolü Svetitskhoveli Katedrali gezisi ile devam ediyoruz. Feodal çağ mimarisinin yüksek sanatsal değerini temsil eden Svetitshoveli Katedrali, Gürcü Hıristiyan mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Sonrasında Gürcülerin meşhur şarapların tadılması ve alma imkânımız olacak. Gürcülerin meşhur (çaça) vodkasının yapılışını göreceğiz. Mtskheta’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında, Mtskheta’ya hâkim bir tepe üzerinde bulunan Jvari Manastırı’na gidiyoruz. Erismtavari Stepanoz I. tarafından 590 ve 605 yılları arasında inşa edilen Haç Manastırı olarak da bilinen Jvari Manastırı gezimiz sonrasında mutlaka alış-veriş için uğraması gereken Antikacılar Pazarı ve Tablo Pazarına gidiyoruz yaklaşık alış veriş için  serbest zaman veriyoruz. Turumuzun tamamlanmasından ardından Ankara ve çevre illere olan eğlenceli dönüş yolculuğumuz başlyor olacak.. Bir sonraki Boray Tour organizasyonunda tekrar sizlerle görüşmek üzere hoşcakalın..

DAHİL OLANLAR:
Gidiş dönüş ulaşım
1 Gece Batum otel Konaklama
1 Gece Tiflis otel Konaklama
2 Sabah kahvaltısı
1.Gün kahvaltı araçta
Programda belirtilen çevre gezileri
Rehberlik ve refakat hizmeti
Seyahat sağlık sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Müze ören yeri,seyir terası giriş ücretleri
Öğle yemekleri ve yemekte alınan içecekler
Akşam yemekleri ve yemekte alınan içecekler
Ekstra turlar ve aktiviteler
Yut dışı çıkış harcı
Otelde alınan ekstra hizmetleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Batum’a geçiş yeni sistem kimlik ya da pasaportla gerçekleşmektedir. Geçiş yapacakların kimlik yada pasaportlarının kullanım süresi dolmadığı ve cezası olmadığı sürece geçiş işlemlerinde bir sıkıntı yaşamayacaktır.
• Eski Nüfus cüzdanı geçiş işlemlerinde kabul edilmez.
• Eski, deforme olmuş kimlikler girişlerde kabul edilmez. Yeni kimliklerin çiplerine dikkat edilmelidir. Çipleri deforme olmuş ise geçiş işlemlerinde sorun yaşayabilirler.
• Tüm çocukların kimliklerinde fotoğraf bulunması zorunludur.
• Seyahatte 18 yaşından küçük çocukların aileleri (anne ve baba) ile olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde aile (anne ve baba) onaylı noter tasdikli muhafakatname gerekmektedir.
• Ülkeye girişlerde ilaç (reçetesiz), et ve süt ürünleri, kesici alet ve silah gibi tehlike arz eden cisimler kesinlikle kabul edilmez.
• KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabiliyor.
• Gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.
• Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Sarp Sınır Kapısı‘nda hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var bununla ilgili oluşan problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir.
•Gümrük kapısı geçiş işlemlerimiz esnasında üzerimizde etiketi bulunmayan bir ilaç bulunması geçiş esnasında misafirlerimizin sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Misafirlerimize tavsiyemiz mümkünse astım, tansiyon, diyabet ilaçları gibi kullanımı zaruri olmayan ilaçlarını(ağrı kesici) yanlarına almamalarıdır. Mutlaka alınması gereken ilaçları ise üzerinde ismi bulunan bir şekilde kutusu ile yanında taşımasıdır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#284
LOKASYON:
Gürcistan (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
19:00 Kızılay Atatürk Bulvarı - 21.00 Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi Çorum yönü - 01.00 Samsun Canik Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü önü - 03.00 Ordu Üniversitesi önü
BİTİŞ:
Alınan Noktalara Geribırakılır.
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

TARİH VE FİYATLAR

6.000TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Gürcistan Tiflis Batum Turu 2... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@boray.org
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.