KAYIT    İLETİŞİM
  • Butik Karadeniz Turu 2 Gece 3 Gün: Yeşilin cenneti Karadeniz'de 2 gece 3 gün muhtesem bir temiz hava alıp, Ayder Yaylası'nda karın keyfini çıkarmak için sizleri bekliyoruz..
  • Butik Karadeniz Turu 2 Gece 3 Gün: Yeşilin cenneti Karadeniz'de 2 gece 3 gün muhtesem bir temiz hava alıp, Ayder Yaylası'nda karın keyfini çıkarmak için sizleri bekliyoruz..
  • Butik Karadeniz Turu 2 Gece 3 Gün: Yeşilin cenneti Karadeniz'de 2 gece 3 gün muhtesem bir temiz hava alıp, Ayder Yaylası'nda karın keyfini çıkarmak için sizleri bekliyoruz..
  • Ordu-Giresun
  • Sürmene
  • Palovit Şelalesi
  • Uzungöl
  • Çamlıhemşin
  • Zilkale
Yeşilin cenneti Karadeniz'de 2 gece 3 gün muhtesem bir temiz hava alıp, Ayder Yaylası'nda karın keyfini çıkarmak için sizleri bekliyoruz..

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ordu

Persembe gece 00.00'da Kızılay awm karşısındaki ofisimizin önünde buluşup eğlenceli yolculuğumuza başlıyoruz.Gerekli molalarımızı verdikten sonra sabah 06.30 civarı Samsun'da kahvaltı alıyoruz. Oradan Ordu Boztepe'ye gidiyoruz. Kısa bir serbest zaman sonrası Giresun'a fındık tadımı ve alışveriş için ugruyoruz.Meşhur Sürmene bıçağının yapımını dinlemek ve izlemek için Sürmene'ye hareket ediyoruz.Sofralarımızdan eksik olmayan severek içtiğimiz çayın yapımını izleyip tadımlarımızı yaptıktan sonra Uzungöl'e gidiyoruz ve seyir terasından muhtesem manzarayı izledikten sonra serbest vakit veriyoruz. Konaklama için Çamlıhemşin'deki otelimize geciyoruz. Akşam yemeginden sonra dileyen misafirlerle soba basında ya da ateş başında tulum dinleyip horon oynayarak eğlenceli vakit geçiriyoruz.


2.

Gün
Ayder 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra transfer aracımızla Çinçiva köyü, Çinçiva köprüsü, Zilkale, Palovit şelalesi, Şimşir ormanları,Gelintülü şelalesine gidiyoruz.Son olarak Ayder yaylasını da gezdikten sonra otelimiz dönüyoruz. Akşam yemeginden sonra ateş başında tulum eşliğinde eğlenceli vakit geciriyoruz.

3.

Gün

Sabah  kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerle zipline a gittikten sonra ortalama 10.30 civarı Ankara'ya dönüş için harekete geçiyoruz.


DAHİL OLANLAR:
- Ulaşım
- Konaklama
- Yayla Gezileri
- 3 Sabah Kahvaltısı
- 2 Akşam Yemeği
- Fotoğraf ve video çekimi
- Rehberlik ve Boraytour refakati
- Seyahat ve sağlık sigortası
- Milli parklar giriş ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
- Öğle yemekleri
- Kişisel harcamalar
- Boztepe teleferik ücreti (Pandemi nedeniyle Mart'a kadar yok)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

NOT : İki yetişkin yanında 0-6 Yaş 1 çocuk otel konaklamasında ücretsizdir. Otelde ücretsiz olan çocuklar için 200 TL ulaşım ücreti alınır. 6-12 Yaş çocuklar için yetişkin fiyatı üzerinden ekstra 30 TL İndirim oranı uygulanır. Tek kişi konaklamalarında (sngl) gecelik 90 TL Fiyat farkı uygulanır. Bonus, world, finans bank ve Teb bank kredi kartlarına kişi başı 25 TL karşılığında 4 Taksit yapılmaktadır.

YANINIZDA BULUNMASI GEREKENLER

• Fotoğraf makinası

• Yedek telefon bataryası

• Güneş gözlüğü

• Yürüyüş ayakkabısı

• Kullanabileceğiniz İlaçlar

• Power bank
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#195
LOKASYON:
Trabzon
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı + 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Diğer   
BULUŞMA:
- 23:55 Kızılay Avm Karşısı - 00:05 Ulus Heykel - 00:15 Dışkapı Hastanesi - 00:25 Mamak Köprüsü - 00:35 Kayaş Kavşağı Ankara Çıkışı
BİTİŞ:
- Kızılay Avm Karşısı - Ulus Heykel - Dışkapı Hastanesi - Mamak Köprüsü - Kayaş Kavşağı Ankara Çıkışı
İPTAL POLİTİKASI:
A - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
B - Tüketici, hizmetin başlamasından 15-7 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 7 gün öncesine kadar hizmet bedelimi' %35 ini. 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
C - Özel ürünlerde, hizmetin başlamasına 60 gün kala yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar Ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35' ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50 sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75 ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente'ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
D - Tüketicinin, kendisi veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı ile iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35'ini Acente'ye ödemeyi kabul eder.
E - Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar turu istediği kişiye devredebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketici tüm İptal/devir taleplerini yazılı olarak hizmetin başlangıcından evvel acentesine sunmakla yükümlüdür.
F - Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmetin herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
G - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.

TARİH VE FİYATLAR

550TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Butik Karadeniz Turu 2 Gece 3... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@boray.org
444 9 927
Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. Foto Cemal İş Hanı No: 83 Daire: 5
    Çankaya / ANKARA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.